Стенди та конструкції

Х-баннер павук RollUp стенд

X-Банер стенди

Недорогі і легкі X-Banner – це ідеальний вид мобільних стендів для виїзних заходів. Простота конструкції і можливість заміни рекламного полотна роблять їх «багаторазовими».

Roll-Up стенди

Мобільні Roll-Up стенди представляють собою рекламний матеріал екранного типу. У складеному вигляді фотопанель згортається в основу-касету, за рахунок чого рол-ап стенди дуже легко транспортувати.

L банер стенд Штендер

L-Банер стенди

Мобільні L-Banner стенди відрізняються простотою конструкції, невисокою ціною і відмінною візуальністю: даний вид рекламних носіїв не має ніжок, зображення йде точно від статі.

Штендер на основі Joker-конструкції

Мобільний рекламний стенд невеликого формату, що складається з двох площин, з’єднаних металевою рамою.

Джокер стенд Стенд для фотографування

Стенди на основі Joker-конструкції

Стенди на основі Joker-конструкції – це виставкове обладнання, створене за індивідуальним замовленням. Модульна система дозволяє виготовляти мобільні стенди будь-якої геометрії і розмірів.

Стенди для фотографування

Даний тип конструкції рекомендований для заходів класу “VIP”, так як конструкція з ферми дозволяє повністю закрити лицьову сторону банером, що приховує всі технологічні елементи і ви отримуєте ідеальну фото стіну.


Компанія «Рент Принт» не перший рік надає свої послуги з розробки та виробництва переносних рекламно – виставкових стендів. Стенди виробляються в декількох варіаціях:
• X-Банер стенди;
• Roll-Up стенди;
• L-Банер стенди;
• Стенди на основі Joker-конструкції;
• Стенди для фотографування;
Всі каркаси виробляються з легких матеріалів, частіше за основу застосовують легкий алюмінієвий каркас. Як фото полотна застосовують банер. Підбираються тільки ті матеріали, які будуть функціонувати при будь-яких погодних умовах. Переносні стенди застосовують для реклами вуличного призначення, так само застосовують і для реклами в приміщеннях (інформування перехожих про товари, пошук з загального числа перехожих реальних клієнтів).
Мобільні стенди створюються для зручності їх експлуатації і максимально ефективної віддачі від реклами. Легкий корпус призначений для не скрутній транспортування. Так само, сам корпус простий в збірці, його зможе зібрати і розібрати будь-, кому це потрібно (компактність, і легкість конструкції не завжди потребують монтаж і демонтаж). Головний фактор, чому варто замовляти мобільні стенди – бюджетний варіант поширення реклами, в більшості випадків вони більш ефективні, ніж масивні борди вздовж дороги або на остановках.Сотруднікі компанії «Рент Принт» мають великий досвід роботи з клієнтами і оформленням замовлень «зі слів» клієнта . Переваги, які можна отримати при замовленні:
• Визначити тип стенда, спираючись на бюджет і побажання;
• Створити індивідуальний проект (дизайн), який виділиться навіть серед десяти стендів від конкурентів;
• Друк фото щільна стійкими чорнилом на сертифікованому обладнанні. Друк на полотні вистоїть будь-які погодні умови в діапазоні температур -40 – +45 градусів і при прямих влучань променів (Не вигорить);
• Для зручності транспортування і швидкого монтажу, безпосередньо на місці розміщення банера, виконати первинний монтаж.

Приймаються «гарячі замовлення» – на виконання яких потрібно менше одного дня!