Інтер’єрний друк

Інтер'єрний друк

Найчастіше, коли справа стосується інтер’єрної друку, все розуміють, що мова йде про широкоформатного друку з дозволом – 1440 dpi. Іноді її можуть називати «фотографічної», з чого можна передбачити якість такої роботи: в інтер’єрної друку нанесення зображень відрізняється високою якістю, ідентичну тій, що ми бачимо на фотографіях. За рахунок такої технології будь-який малюнок має чіткий контур навіть якщо розглядати його зблизька. Окрему увагу завжди потрібно приділяти вибору чорнила. Так, для «вуличної» друку в основному використовуються сольвентні фарби, а ось в інтер’єрної широкоформатного друку використовується екосольвент. Пов’язано це з тим, що екосольвентні чорнило по своїй стійкості і передачі кольору ні чим не поступаються звичайним чорнилом, але в той же час вони більш безпечні для здоров’я, що грає важливу роль, коли мова заходить про декорування будинків і квартир.

За останні роки інтер’єрний друк отримала великий попит, в рекламній відросли: вона часто використовується для оригінального декорування житлових, торгових і офісних приміщень. Виходячи з поставлених завдань фахівці вибирають відповідний матеріал для подальшого нанесення зображення. В основному це: полотно, фотопапір, стека, плівка і навіть банерна тканина.

Завдяки розвитку сучасних матеріалів і дизайнерських ідей все більше квартир декоруються інтер’єрної печаткою на плівці, з її допомогою можна організувати скляні перегородки і спеціальні «фартухи» на кухні. Також, такий вид друку часто використовується для оформлення торгових ділянок – оригінальне декорування вітрин. У рекламній галузі, друк на плівці стала, затребувана для відтворення світлових конструкцій і наклейок.

Основний відсоток виготовлення фотографічної друку припадає на створення картин і їх репродукцій, які можна розмістити в ресторані, офісі, конференц-залі і будь-якому житловому приміщенні. Величезна перевага цієї технології в тому, що в найкоротші терміни можна розробити оригінальні, багаторівневі декорації для театрів, концертів і будь-яких інших святкових заходів.

Незаперечний внесок інтер’єрний друк внесла і в виготовлення рекламних матеріалів, які використовуються всередині приміщень: стенди, банери, афіші та плакати. Пов’язано це з тим, що такий вид рекламних носіїв вимагає якісної широкоформатного друку, так як розглядаються вони в основному з близької відстані.

З кожним роком все востребование стає інтер’єрний друк на шпалерах. Розроблене за індивідуальним замовленням таке покриття не тільки виграшно доповнить інтер’єр, а й підкреслить індивідуальність смаку власників такого приміщення. До того ж у виробництві використовуються тільки якісні та безпечні для здоров’я чорнило, завдяки чому такими виробами часто декорують навіть дитячі кімнати.

Розвивається рекламно-виробнича компанія «Рент Прінт» займається наданням послуг пов’язаних з розробкою і виготовленням широкоформатного друку. Саме в нашій компанії ви можете замовити якісну інтер’єрну друк на будь-якому матеріалі. В незалежності від складності замовлення він буде виконаний в найкоротші терміни, на вигідних для вас умовах.

Замовити друк