Друк на самоклеючій плівці

Друк на плівціСамоклейка плівка – унікальний матеріал, що володіє еластичністю і міцністю. Він відрізняється стійкістю до впливів навколишнього середовища (дощу, перепадів температур, сонячного світла), довговічністю і красою. Така плівка легко лягає на будь-яку поверхню і надійно фіксується завдяки якісному клейовому складу. Головною особливістю самоклеющейся плівки є те, що вона ідеально підходить для друку зображень, тому саме цей матеріал, в народі іменований «самоклейкой», повсюдно використовується в зовнішній рекламі та різного роду оформлювальних роботах. Так само цікавим рішенням для інтер’єру можуть бути фотошпалери і друк на полотні, всі ці цікаві рішення для інтер’єру ви можете реалізувати у нас.

Інтер’єрний друк на плівці (оракалі) використовується повсюдно: для виготовлення постерів, плакатів, виставкових рекламних стендів. Крім того, вона активно застосовується для нанесення реклами на транспорт або на підлогу торгового залу.

Широкий асортимент плівок: глянсова, матова, прозора, з ламінуванням, дозволяє вибрати підходящий матеріал, необхідний для реклами товару. Колір, якість і розмір підбираються індивідуально для кожного замовлення. В основному, види плівок діляться на використовувані для обклеювання вуличних рекламних конструкцій і приємним для оформлення інтер’єру. Полімерні плівки відрізняються різноманіттям, що робить друк на самоклейках ще більш популярною. У виробництві застосовуються вінілова плівка, транслюцентного плівка і перфорована плівка. Інтер’єрний друк на вініловій плівці дозволяє зберегти друковану продукцію в чудовому вигляді досить довгий час, завдяки високій стійкості до впливу навколишнього середовища.

Друк на плівці самоклейках виконується при температурі навколишнього середовища 17-24 ° С і відносній вологості 31-71%. При цьому плівка витримує температуру експлуатації від -19 до + 64 ° С. Для зовнішнього застосування плівки рекомендується ламінація. Наша компанія має в своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням для створення рекламного матеріалу високої якості. Друк на прозорій плівці виконується в мінімальні терміни.