Друк на папері

Друк на паперіДрук на папері сіті бекліті (backlite) – пріоритетна послуга компанії «Рент Принт». Папір бекліті – це інноваційне светорассеивающими покриття, яке дає великий термін служби зображенню, малюнку або фото. Зображення на такий папір наноситься дуже легко і якісно, ​​що дуже важливо при розміщення в міських сітілайтах лайтбоксах і рекламних щитів, необхідних для забезпечення найефективнішою реклами. Компанія пропонує різні варіанти друку на бекліті в мінімальні терміни, високої якості і з доступною вартістю.

Бекліті є найсучаснішим транслюцентного матеріалом, який має вигляд полімерної плівки або паперу. Завдяки сучасним методам друку на папері зображення виходить високої якості, так як отримує світлорозсіювальний ефект всієї рекламної конструкції. За стандартами реклами, друк на бекліті повинна мати глянсову, матову поверхню, стійкої до ультрафіолетових променів і не вимагає використання ламінування.

Друк на бекліті забезпечує зображенню рівномірне освітлення вночі, тому рекламний банер, постер, плакат, афішу можна помітити з досить великої відстані. Даний матеріал володіє високою гігроскопічністю, тому зображення служить довгий термін і прекрасно утримує фарбу.

Друк на папері блюбек (blueback) – особливий вид паперу для повноколірного широкоформатного друку, застосовуваний в області зовнішньої реклами, наприклад, для такої послуги як друк постерів для біл-бордів. Виробляється і постачається в рулонах шириною 1,56 м. Як правило, терміни розміщення реклами на блюбек коливаються від 1 до 3 місяців. Найбільш популярною сферою застосування цього виду паперу в зовнішній рекламі є зовнішня (щитова) реклама. З одного боку папір має специфічне покриття, яке підвищує її міцність, непрозорість і надає білизну; зі зворотного боку – синьо-блакитного кольору, що дозволяє наклеювати блюбек на попередні яскраві і темні зображення без просвічування і викривлення кольору поточного рекламного макету.

Папір блюбек не схильна до розмокання і набухання, відмінно справляється з перепадами температур, а також впливом ультрафіолетових променів. Друк на папері блюбек – незамінні у виробництві недорогих рекламних зображень великих форматів для подальшого використання їх в готових зовнішніх конструкціях.