Друк на банерній сітці

Друк на банерній сітціВ умовах жорсткої конкуренції створення яскравою реклами є передумовою до успіху і просуванню товару або послуг на споживчому ринку. Безпосередньо зображення наноситься на сітках, що обгороджують лісу при проведенні будівельних або ремонтних робіт. Реклама привертає увагу не тільки пішоходів, а й автомобілістів, а також пасажирів.

Банерна сітка являє собою полотно, дрібнопористий, виготовлене з вінілу. Сітка має 40% прозорість і в той же час досить ефективно вловлює будівельний пил і сор. Прозрачность сітки повинна бути максимально можливою в тому випадку, якщо проводяться ремонтні роботи в будівлі де живуть люди.

Полотно має максимальну ширину, 5 м, проте можна використовувати спеціальну зварювання для отримання широкоформатних зображень. Шов після такої зварювання практично невидимий. Друк має роздільну здатність від 360 до 1440 dpi.

Така роздільна здатність відноситься до найбільш якісної, так як у звичайній банерній рекламі роздільною здатністю 360-720 dpi. Друк в 1440 dpi використовується для оформлення інтер’єрів, бувають випадки, коли баннерним полотном із зображенням заклеюють вікна. Таке розміщення з високою роздільною здатністю в даному випадку цілком виправдано, тому що зображення будуть розглядати з досить близької відстані.

Якщо зображення буде розміщуватися на вулиці, то застосовують спеціальні сольвентні чорнило. Якщо баннерное зображення буде знаходитися всередині приміщення, то застосовують екосольвент. Експлуатаційні характеристики цих чорнила вельми високі, вони не вицвітають навіть через кілька років експлуатації, причому навіть під прямими сонячними променями. Банерна сітка із зображенням добре переносить будь-які примхи погоди.