Друк банерів

Друк банерів

Широкоформатний друк на банері – це спосіб донесення інформації шляхом нанесення великих зображень на рулонні носії. Це вигідний спосіб розкрутки. Також до даного виду відноситься і сольвентний друк. Її головна відмінність – в процесі використовуються сольветной чорнило. Вони відмінно тримаються на всіляких вінілових поверхнях. Термін служби складає до трьох років. Щоб продовжити його, можна використовувати додаткову ламинацию.

Банер – це спеціальна продукція, виконана на вінілової тканини. Тут теж використовується метод широкоформатного друку. Друк, здійснена на вінілі, теж мало схильна до деформацій і вицвітання. Термін служби може досягати 5 років.

Особливої ​​уваги гідна банерна тканина. Вона відмінно склеюється і зістиковується. Завдяки цьому, вдається легко створювати навіть дуже великі зображення. Слід враховувати, що на тканині backlit і frontlit наносити що-небудь можна тільки з одного боку. З frontlit часто використовують фронтальну підсвічування. Виглядає все здорово, адже тканина дуже щільна, не пропускає жодного світла. А ось на blockout зображення можна наносити з двох сторін. Матеріал часто використовується при виробництві прапорів і перетяжок. Якщо важливо, щоб тканина пропускала світло, то чудовою альтернативою буде mesh. Дана сітка відмінно переносить серйозний вітер, вона істотно легше вінілу. Замовити друк