Послуги

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Сьогодні для виробництва великих рекламних плакатів, вражаючих вітрин, шикарних постерів, ефектних зображень на транспорті необхідно залучення широкоформатного друку, що допомагає втілити в дійсність будь-які задуми.

Замовлення цифрового широкоформатного струменевого друку в нашій компанії – гарантія отримання рекламної продукції найвищої якості. Розцінки наших послуг досить демократичні, а терміни виконання замовлень гранично швидкі.
Ми спеціалізуємося на широкоформатного друку на поверхнях різних матеріалів (сітка, баннерное полотно, самоклеюча плівка, фотошпалери, папір, тканину, тощо).
Наша компанія бере замовлення на виготовлення постерів, стікерів, вивісок, мобільних стендів. Ми надаємо послуги широкоформатного друку творів живописців, графіків.

Залежно від специфіки використання, дана різновид друку застосовується для створення зовнішніх, інтер’єрних рекламних носіїв.

До створення зовнішньої реклами відноситься виробництво банерів, брандмауерів, вивісок, білбордів, щитів, друк на банерних сітках. Практикується застосування сольвентних фарб, що наносяться поверх матеріалів, стійких до будь-яких примх погоди в нашій кліматичній смузі.
Показники дозволу друку такі: 180 – 360 dpi.
Для стикування елементів банерів застосовується зварювання, що забезпечує створення рекламних поверхонь з величезними площами.
Як кріплення банерів практикується використання люверсів, проварені клапанів.

У категорію інтер’єрної реклами входить продукція у вигляді постерів, наклейок, малоформатних банерів, виставкових планшетів, друкованих плакатів, мобільних стендів. Для їх виробництва застосовуються еко-сольвенту фарби.
Показники дозволу друку такі: 720 – 1440 dpi. Досягнення реалістичного фотографічного ефекту забезпечується, завдяки нанесенню декількох шарів мікроскопічних крапель фарбувального речовини.

Огляд найбільш поширених матеріалів, що застосовуються для виконання цього різновиду друку:

• Баннера

– Frontlit є універсальним матеріалом, застосовуваним при створенні плакатів;
– Backlit є світловий банер;
– BlackOut є спеціальним блокуючим світло банером для двостороннього друку;
– Mesh являє собою банерну сітку з широкою специфікою використання.

• Папір

– BackLite є транслюцентного матеріалом, який може бути не тільки папером, а й полімерною плівкою. За рахунок друку на BackLite забезпечується отримання зображень найвищої якості.

Замовити друк