Slide 1

Широкоформатний друк

Компанія Рент Принт виробляє високоякісний широкоформатний друк

Example Frame

Наші послуги

Друк банерів

Банер є одними з найбільш ефективних матеріалів для зовнішньої і внутрішньої реклами

Друк на банерній сітці

Ефективний рекламний носій, який зберігає якість зображень протягом тривалого часу

Друк на папері

Друк на папері - найдоступніший і ефективний спосіб просування товарів або послуг

Конструкції для банерів

Являє собою мобільний каркас, на якому можна розтягнути друковане полотно

Широкоформатная печать Процес створення якісної зовнішньої реклами - дуже складне завдання, довіряти яку рекомендовано тільки досвідченим спеціалізованим організаціям. Компанія "Рент Принт" виконує всі види послуг з широкоформатного друку. Даний вид друку дозволяє вигідно реалізовувати будь-які комерційні проекти для оформлення зовнішніх стендів, інтерєрів і офісів, а так само розробляти індивідуальні рекламні рішення для компаній і приватних фірм.

Багаторічний досвід співробітників "Рент Принт" дає можливості для будь-якого потенційного клієнта. Компанія займає одну з лідируючих позицій на рекламному ринку, що говорить про її надійності і високій якості всіх доступних послуг. Використання сучасних методів друку гарантує отримання реклами, яка буде сприйматися певної цільової категорією.

Почати свою співпрацю з професійною організацією, досить просто. Для цього необхідно ознайомитися з доступним переліком послуг і звязатися з менеджером в режимі онлайн / по телефону. Консультант компанії із задоволенням розяснить всі спірні моменти і підбере найкращий варіант для вирішення поставленого завдання.

Сучасні методи друку дають можливості для реалізації будь-яких задумів замовника. Фахівці фірми "Рент Принт" лояльно ставляться до побажань своїх клієнтів, пропонуючи не тільки класичний варіант широкоформатного друку для вуличних стендів і щитів, а й оформлення інтерєрів, комерційних приміщень та офісів в єдиному стилі, підготовку плакатів з реалістичною тематикою і рекламної продукції великого формату. Так само, компанія готова надати лояльні умови для оптових замовників.

Вкрай стислі терміни виконання дозволять вам отримати готовий проект до потрібної дати чи події. Подібний відповідальний підхід допомагає підвищувати ступінь довіри до компанії і створювати найбільш сприятливі умови для спільної співпраці.

"Рент Принт": переваги в один клік!

Головні плюси співпраці з компанією:
- використання якісних матеріалів і надійного устаткування;
- фіксовані терміни виконання;
- доступна вартість на весь спектр послуг, що надаються;
- докладні консультації для всіх замовників;
- можливість створення індивідуальних проектів з попереднього обговорення.

Оформляємо замовлення на сайті!

Наші роботиАкционное предложение

Печать
(068) 118-07-70; (063) 118-07-07
info@rent-print.com.ua
ПН-НД з 9:00 до 18:00